Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Lina0102 kérdése:

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Szasztok. A mai éjszaka folyamán elég érdekes álmaim voltak. Mind a két álmom hasonló körben fut.


Az első az volt, hogy éjjel felkeltem és elmentem mosdóba. Mire visszaértem, egy sötét alakot láttam az amúgyis sötét szobámban.Nézte az ágyamat, mintha azt gondolta volna, hogy ott vagyok.Itt még csak a szobám közepén állt, majd valahogy közelebb ment ezután és úgy is csak az ágyam bámulta. Bementem a szobámba halkan és arra valahogy felfigyelt, pedig én se hallottam magamat. Mikor felém fordult a tipikus "zombi" fordulásával, akkor jöttem rá, hogy ez anyukám. Olyan volt, mintha megszállta volna egy démon. Nézett de semmi más nem volt. Megfogtam a vállát és próbáltam kiabálni, sikítani, hogy felébredjen, de a torkomon nem jött ki hang.


A másik álmomban pedig apukám sokat és messze dolgozott, így nem minden nap jött haza. Abban az álmomban pedig főként apukámtól értek a meglepetések sorozata. Éjszakánként se ő, sem anya nem voltak maguknál. Amikor meg nappal volt, akkor meg folyamatosan veszekedtek. Főképp azokon, amik éjjel történtek.


Mellékesen írom, hogy óránként felkeltem, mintha valaki felébresztett volna folyamatosan.



2021. ápr. 21. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Nekem úgy tűnik, hogy anyukád el fog kárhozni.

Persze ezek az álmok sosem véglegesek. Lehet rajtuk javítani az élet során.

Anyukád találkozni akart veld így megkeresett, de te nem voltál ott. Te elnyerted a megváltást és az örök boldogságot. Volt egy lehetőséged még találkozni anyukáddal utoljára, hogy a szemébe néz, de sajnos nem tudtad magaddal vinni.


A második állom nem egyértelmű számomra, hogy mi történt.

2021. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1-es olyan hülyeségeket írsz a nyamvatt kényszeres hiteddel hogy csak na. Hagyd már szegény kérdezőt és a családját békén ezzel a hülyeséggel!


A kérdező anyukája a kérdés alapján egy nagyon kedves anyuka, szóval 1-es szerintem inkább a saját kényszeres gondolataidat a hitről tartsd meg magadnak, és ne vetítsd ki másra.



Kérdező anyukádnak nem volt valami lelki trauma az életében, vagy nem aggódott mostanában túlságosan érted? Illetve valamilyen egészségügyi problémája nem volt?


Szimplán a félelmeidet jeleníti meg az álmod, azért láttad sötéten, mert valami miatt nagyon aggódsz, és ezt szimbolikusan jelenítette meg a tudatalattid. Lehet amiatt aggódsz tudat alatt hogy túl sokat dolgoznak a szüleid, és emiatt ilyen zombi reakcióik vannak, hogy csak néz, és veszekedés. Ez csak szimplán szimbolikus.


Én pl. többször álmodtam már zombikkal, de pl. nekem az álmomba a zombik nagyon kedvesek :D és segítőkészek, nem bántanak.


Nyilván az agyam kedvesen próbált olyankor jelezni, hogy figyi pihizni kéne többet.

2021. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

1- es vagyok.

Én csak válaszoltam a kérdésre.

Én magam nem vagyok vallásos így nem is értek egyet azzal amit írtam.

Az álom jelentése viszont nem az én hitemet kell, hogy tükrözze hanem amit jelent. Persze ha valaki elolvassa két lehetősége van. Vagy tetszik a válasz vagy nem. Ha nem is pont úgy ahogy leírtam, de a lényeg érthető.

2021. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán az aggodalmaidat szimbolizálja. Takarít a tudatalattid és jelez hogy tulságosan aggódsz.

Próbálj inkább beszélni a szüleiddel hogy aggódsz miattuk a sok munka miatt.

2021. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. ápr. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!