Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet enyhíteni a láb-...

Mivel lehet enyhíteni a láb- és hónaljszagot?

Figyelt kérdés
Minden egyes alkalommal, amikor leizzadok, szörnyen bűzölgök, ahogy a lábam is. Nem kötelező edzenem hozzá, csupán egy séta a napon is megteszi a hatását. Igen, szoktam tusolni, és dezodorral próbálnám enyhíteni a szagot, de nem sokat segít. Tudom, hogy ez a természetes, és nem is teljes mértékben szeretném megszüntetni (de ha lehet, azt sem bánnám), csupán enyhíteni a szagot. (Lány, 22)

2021. ápr. 22. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia


Vegyél lábspray-t és azzal fújd be a cipődet és volt lábszag nincs lábszag.Nekem bevált.😊

2021. ápr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem is ilyen. Hónaljon gyakrabban használok dezodort,ás lábspray-tis használok.L.
2021. ápr. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hülye vagy 3 as,van aki genetikailag jobban izzad,ne hidd már, h nem fürdenek.
2021. ápr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha semmi nem működik, a cipődben kipróbálhatod a hintőport is.
2021. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyakran mosd a cipőt/betétet ha lehet. Az edzőcipőmet kb havonta mosom, mert mindig beleizzadok és egy idő után már mindegy mit csinálok, csak a mosás segít. Pólóknak a hónalj része is ha sokat izzadsz hamar büdösödik egy idő után, sajna ilyenkor nekem csak az új póló segít, bár én srác vagyok.
2021. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Allitolag a klorofill segit az izzadascsokkenteseben. Vannak belole cseppek is, hatha segit.
2021. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fűrésszel. :)


Egyébként hónalj: Old Spice Classic (vagy Original vagy mi). Nincs nagy illata, kedvenc sprayd vagy parfümöd röhögve elnyomja, de viszlát szag. Lemosni érdemes duplán, de csak hogy adj legalább éjszakára lehetőséget működni a mirigyeknek. Láb: Digifungin, míg el nem fogy, aztán sima tesco hintőpor sajnálósan adagolva. Full pamut zoknik, tökmindegy, honnan: nekem a kínai is perfekt volt mindig a melós bakancsba, 12 órázós nyomorékoskodásban is. Ha két napig lusta voltam púderezni (mondjuk ott toltam neki gusztustalanul sokat mindig), akkor kezdett valami tízéves gyerek félig sajtszagú kis lábbűze előjönni a nap végén. Pedig pont elég komoly kanszag forrás tudok lenni, ha kicsit is spórolok a vízzel. Gondolom a te esetedben azért egyszerűbb a helyzet. Az Old Spice tudom elég necces neked, de egyrészt próbát megérhet (mondjuk elszigeteltebb időszakban), másrészt én nem tudok női megfelelőjéről. Aztán hátha valaki meg igen, és meg is osztja velünk.

2021. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 folyt: na igen, a lábbeli néha kéri a nagygenerált, olyankor érdemes időt szánni rá. Meg persze olyat választani, ami nem papírból meg vízoldékony ragacsokból áll a felszín alatt.
2021. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amugy amig rn is nagy izzados voltam, az Axe Dark Vanilla illatot hasznaltam, meg az Old Spice Danger Zonet, mindkettot imadtam. Meg akkor se kezdett ki, mikor nyaron kikepzesen voltam(egyenruha, sisak, minden). Szoval nyugodtan hadznalj ferfi dezodort, kategoriakkal jobbak a noinel( es pl a Dark Vanilla nekem rgeszen noiesnek erzodott. Pasin ereztem volna, furcsalltam volna)
2021. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Használj esetleg több dezodort, lehetőleg izzadásgátlót (anti-perspirant).
2021. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!