Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Történt már veletek...

Lányok! Történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Volt már veletek olyan, hogy valahol(pl suliban) odament hozzátok(vagy egy barátnőtökhöz) egy fiú kérkedni az erejével, vagy leszólni a ti erőtöket, hogy lányok vagytok, biztos gyengék, aztán szépen lerendeztétek a srácot?

2021. ápr. 24. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én normális emberek közt élek.
2021. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nem is kell velük foglalkozni, az ilyeneknek a gatyájukban van az eszük.
2021. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

férfiként mondom, hogy az aki ilyent tesz az egy szánalma csóró sneki!

én kérek elnézést!

2021. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 teljes mértékben egyetértek.

Azért raktam ki a kérdést, mert nem egy olyan sztorit hallottam, hogy egy "fiú" odament a lány osztálytársai hoz fitogtatni az erejét, aztán a csaj úgy leverte(mindegy, hogy megverte, megtépte, vagy szkanderban győzte le), hogy a "fiú" szégyenében, vagy fájdalmában elsírta magát, és kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire gyakori

2021. ápr. 24. 21:45
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 hogy történt?
2021. ápr. 24. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#2


Pontosan nem tudom, de felsőben történt. A lényeg az, hogy menőnek akarnak tűnni aztán nem számítanak arra, ha valaki erősebbet odavág, mint ők másnak, mert elvégre ugye ők a "legerősebbek". Ezeket amúgy általában csak úgy random csinálják, rájuk jön az 5 perc és már mehet is.

2021. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, óvodában biztosan :D
2021. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

közèpsuliban nem hiszem hogy történnek ilyesmik mert ott mindenki leszar mindenkit...

általánossal meg nem kell foglalkozni gyerek mèg..

2021. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!