Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Áfás számla nélkül létezhet...

Áfás számla nélkül létezhet hivatalos garancia?

Figyelt kérdés
Egy videokártyát nézegettem a fickó azt mondta áfás számlát nem tud adni mert magánszemély de magyar garanciát tud rá szerezni.

2021. ápr. 26. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Szaküzletben is csak akkor adnak, ha kérsz. Ettől még a garancia érvényes, csak a blokk kell hozzá.
2021. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azért légy résen, mert ahogy a kártyák ára felment és a piaca is így a csalók száma is megnőtt.
2021. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elméletileg személyesen adja át budapesten,bár jófogásos témában sokszor kételkedem és a túl jó árban is. meg azt írja mindig párdarab van gyorsan foglalják viszik csak az is fura 280EFt alatt máshol nem igazán van 3060.
2021. ápr. 26. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
van pár ember hardveraprón is, aki saját nevére ad garanciát, egy olyan papírral, amit bármikor le tud tagadni. Sok pozitív visszajelzésük van, de én rossz tapasztalatok miatt nem tudtam nekik bizalmat szavazni. PC alkatrészt ipon, pcx, alza, aqua négyesről rendelek, utóbbi kettő esetében körültekintőbben, előbbi kettő viszont abszolút megbízható.
2021. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!