Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni az lenne...

Valaki tud segíteni az lenne a problémám hogy vissza raktam a telefonomat gyári beállításokba és nem tudom a jelszómat és így nem tudok bejelentkezni,van valami megoldás erre?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha nem vagy magadban biztos, akkor azt javaslom, hogy vidd el a telefont egy GMS üzletbe, és ott "kiütik" a lopásvédelmet pár ezer forintért.

Csak mert ha nekiállsz babrálni a rendszert, akkor lehet, hogy nagyobb kárt okozol benne.


Ez a védelem eltüntethető, de egyre nehezebben, és minden készüléken máshogyan.

2021. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem GMS-t akartam írni, hanem GSM-et!

A GMS az más.


Már este van! :)

2021. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia

Én a gmailra értettem :D

2021. ápr. 26. 22:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jelszoemlekeztetot kell kerni az alternativ e-mail cimre vagy a mobilszamra amit megadtal. Ha nem adtal meg ilyet es a jelszot sem mentetted el valami biztos helyre, akkor buktad ezt a gmail fiokodat.
2021. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg 1iketse máshogy tuti nem lehet?
2021. ápr. 26. 22:22
 6/10 2*Sü ***** válasza:

Ha más eszközön be vagy jelentkezve Gmail-re – vagy bármilyen Google fiókot igénylő szolgáltatásra –, ott tudsz jelszót változtatni – olyat, amit meg is jegyzel –, és egyúttal – elkerülendő a hasonló eseteket – meg tudod adni az alternatív emailt, vagy a telefonszámot a jelszó visszaállításhoz.


Ha más eszközön nem vagy bejelentkezve, akkor nem sok remény van, de itt el lehet indulni: [link]

2021. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írtam a supoortnak
2021. ápr. 27. 09:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnos tapasztalatból mondom, hogy a Support a felhasználói panaszokkal szokta kitörölni a fenekét!

Aztán pár nap múlva visszaírnak, hogy nem áll rendelkezésükre elegendő információ ahhoz, hogy segítsenek.

2021. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor tudsz valami mást? Vagy Rip?
2021. ápr. 27. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg visszaemlékezni a jelszóra, vagy visszaállítani a biztonsági EMail címmel, vagy a biztonsági telefonszámmal, de ha nem sikerül, akkor ennyi.
2021. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!