Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Courlux.com csaló?

Courlux.com csaló?

Figyelt kérdés
Most nagyon megijedtem mert láttam itt hogy csalók. Elfogadtam az ajánlatot és már le is akartam mondani de nem tudom hogyan. Nincs kodom ugye. Varjam meg az első csomagot és úgy le tudom mondani? Van valakinek tapasztalata ezzel? Elegge megijedtem most :/
2021. ápr. 27. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem őket kérdezed, mit tegyél?

A honlap maga korrekt, megfelel az előírásoknak.

2021. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Utánanéztem a cégnek. A látszólag rendben lévő honlap ellenére a Innovációs és Technológiai Minisztérium honlapján szerepel, mint jogsértő webáruház. Helyetted nem tudunk intézkedni. Privátban írtad, hogy most nem tudsz telefonálni. Hívjam én őket?
2021. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam végül a telefonalast, nehezen talaltam a telefonszámot. Korrekt volt azt mondta intézi a megrendelés törlését. Koszonom a segitseget, remelem így megoldódott a probléma
2021. ápr. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!