Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsit ideges vagyok emiatt...

Kicsit ideges vagyok emiatt szerintetek terhes lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy pár hete voltunk együtt a barátommal óvszerrel védekeztünk és abba sem ment el bennem. Viszont szex közben kivette és észrevettük hogy a pénisze tövénél kicsit feljebb volt csúszva azonnal visszacsúsztatta és folytattuk. Nem hinném, hogy ebből gond lehetne viszont egy pár napja késik és mensisen fáj a hasam és fehér folyásom van utána olvastam viszont ez utalhat terhességre is és arra is hogy meg fog jönni viszont most egy kicsit ideges vagyok. Szerintetek ebből lehet gond? Köszönöm aki normálisan válaszol!
2021. ápr. 29. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha vissza is csúszott az óvszer, de nem bele ejakulált, akkor a terhesség egyenlő a nullával még akkor is, ha az előváladékban is lehetnek ondóstárcsák. Szerintem nyugodt lehetsz.

Ffi.

2021. ápr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, de legközelebb ülj a szájára:)
2021. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!