Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem akarok menni többet...

Ha nem akarok menni többet dolgozni be kell mennem személyesen?

Figyelt kérdés
A Lényeg az hogy ez egy ilyen napi bejelentéssel történő munka egy hűtőházban nem irtam alá semmit amikor oda mentem.nem szeretnék tobbet menni mert akik ott vannak nagyon nem birnak engem ez kolcsonos is,csak hogy parszor rámdobjàk a rekeszeket meg rámtolják a konténereket, és ez meg is látszik.Ja és kedves szavakkal is megilletnek néha.Az egyik barátnőm intézte nekem es már volt egy párszor hogy nem mentem be.Vannak olyanok akik ott pálinkázgatnak stb szóval nem egy komoly munkahely,csak zsebpénz szerzés céljából mentem oda .és igazából a lényeg hogy ha a barátnőm haza hozza a heti fizetésem nekem bekell menni?

2021. ápr. 30. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaviszi neked a fizetésed, akkor én annak a helynek a közelébe sem mennék többet. :D
2021. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi bejelentes - heti fizetes? :)
2021. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

"igazából a lényeg hogy ha a barátnőm haza hozza a heti fizetésem nekem be kell menni?"


Szerinted, ha nem dolgozol, kapsz fizetést???

Inkább keress más melót, ha annyira kell a pénz.

2021. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen heti fizetés. minden pénteken kapjuk a fizetést a héten voltam dolgozni és kapnék valamennyit
2021. ápr. 30. 08:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mesz be, nem fogsz te mar kapni semmit ... lepj tovabb!
2021. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál alá semmit, tehát feketén dolgozol. Ráadásul fizikailag bántalmaznak, ezen felül még ocsmány szavakkal illetnek. Nem a pénz számít, az a pár ezer forint. Ott kell hagyni őket!

Nem kell bemenni személyesen. Semmi kilépő papírod nem lesz.

2021. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Be se mersz menni?
2021. máj. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!