Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reklamáljak vagy megfog jönni...

Reklamáljak vagy megfog jönni a csomagom?

Figyelt kérdés
A sinsayről rendeltem egy kabátot és Tegnap kaptam emailt,hogy a következő munkanap 8:00-20:00 között fogom megkapni,mivel akkor tették fel,most múlt el 20:00 és sehol semmi.Emailt se kaptam azóta.Romániában élek és itt most van nagypéntek,de megnéztem neten és ma is dolgoznak csak 17:00 óráig.Egyébként a GLS hozza ki.Akkor lehet,hogy ez mégse számított munkanapnak mivel 17:00-ig dolgoztak és majd hétfőn fogom megkapni?Reklamáljak vagy várjam meg a keddet(mert akkor semmi ünnep nem lesz)?

2021. ápr. 30. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

"most múlt el 20:00 és sehol semmi."

"ma 19:13"

Melyik időzónában vagy?

Nálunk most van 19:19

2021. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Várj vagy hisztizz.türelmetlen idióta. A csomagot ha már kifizetedd akkor megszokott érkezni minden munkanapon és kapsz a postátol egy smst hogy érkezhet csomag és a futár megkisérli megtenni. Tehát ha nem adtad le nyilvánosan az adataidat telefon, email akkor még meg se nézi senki hogy egy rendelt ruha csomag. Tudom mi ez a munkakör meg hogy megy, volt futár ismerősöm.
2021. ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik időzónában vagy?"

"Romániában élek"

szerinted? :D


Várj keddig... valószínüleg a csomagod a GLS hálózatában van valahol, csak még nem dolgozták fel.

Sajnos van ilyen.

2021. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a választ:D
2021. ápr. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!