Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egy lány legyőzött szkanderban, vagy megvert egy fiút?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy történt? Elsősorban lányok válaszát várom

2021. máj. 1. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek olyan nőt aki olyan mint egy birkózó, aggresszív, sokat kocsmázik. Ő gyakran ver meg férfiakat.
2021. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Én pl sok fiút legyőztem már szkanderban xd,de gondolom nem ez volt a kérdés lényege, de mind1. Például az én volt iskolámban volt egy lány aki minden fiút/lányt megvert, de úgyhogy pl eltörte a karját,de őt persze kirúgták. Az én osztályomban is volt olyan ember akit bántott és a fiúkon érezhető volt, hogy majd elsülyedtek szégyenükben és mindig azt mondták, hogy vissza tudtak volna ütni, de lányokat nem bántanak... 😂🥱
2021. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
85%
Olyat hogy megvert volna lány fiút, nem láttam. Szkanderban én is nyomtam le fiút és láttam is ilyet.
2021. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!