Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezeken kívül ilyen sorozatok...

Zsolt699 kérdése:

Ezeken kívül ilyen sorozatok vannak még?

Figyelt kérdés
Vámpírnaplók,Originals,Legacies,the 100,Odaát,Flash,smallvile,supergirl,jessica Jones,Luke Cage,Dardevil,titánok,the order,van helsing,riverdale,sabrina,charmed, született boszorkányok,A boszorkányok elveszett könyve,Haven,a szépség és a szörnyeteg,Kyle a rejtélyes idegen,Beyond,Preacher,Ragnarök,WU Wei,Heroes,The gifted, The tomorrow people,Misfits,Hetedik érzék,IronFist,Batwoman,Az A lista,Cobra kai,Hakan,Alfák,Nikita,Lacasa de papel,The end of the '''World,Lucifer,Ez így nem ok,Grimm,Mindörökké,Teen Wolf,Izombie,Walking Dead,The lost,Flash(meg az ilyenek semmiképpen),Hazug csajok társasága,isten belájkolt,Being human UK US,Wolfblood,Underworld,Elit(meg az ilyen klasszikus netflixes is off) na ez a rengeteg sorozat kívül kellene még ha lehet van még pár de már nincs kedvem írni amit láttam azt leírom még

2021. máj. 2. 10:53
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és nem muszály szuperhősős,képességes,csak jó legyen akciós pl Nikita.
2021. máj. 2. 10:54
 2/4 anonim válasza:
Vikings,A célszemély,Válaszcsapás,The umbrella academy,Megszállottak viadala nem tudom ezek mennyire tetszenek neked
2021. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezeket is lattam. kivéve a válaszcsapás köszi
2021. máj. 3. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

- Fringe

- Falling Skies

- Almost Human

- Banshee

- Good Omens

- Resident Alien

2021. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!