Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen szar az élet?

Miért ilyen szar az élet?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és egyszerűen nincs életem. Nemsokára vizsgázok, utána pedig tengethetem itthon a napjaimat, mert egy naiv, esetlen szar vagyok, ahogy azt a családom is a tudtomra adta már nem egyszer. Sorozatokat nézek és tanulok, hogy ne kelljen arra gondolnom, milyen szánalmas vagyok. Ha nem találok munkát, akkor mégis minek éljek? Élősködjek a szüleimen?

Folyamatosan stresszelek, ha lesz munkám nem fogom tudni sokáig megtartani, mert el fogok rontani mindent.

Két barátnőm van, de nem bízom bennük. Volt már, hogy kifecsegtek dolgokat, amiket nem kellett volna. A családomon kívül senkim sincs. Barátom sincs, mert nincs önbizalmam, illetve nem akarom, hogy megalázzanak és kihasználjanak megint. Inkább maradok egyedül, csak ne legyen még egy stresszforrás az életemben.


2021. máj. 2. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Chill, túlságosan elstresszeled az életet. Nyugi, lesz meló és ha nem az első helyre akkor a harmadikra majd beilleszkedsz. Élősködni nem fogsz a szüleiden, kicsit belefizetsz az otthoniakba majd a fizetésedből és élhetsz még ott pár évet nyugodtan. Ne stresszelj ennyit, menni fog minden.


Egyéb kérdésed van, privátban meghallgatlak ha gondolod írj nyugodtan.

2021. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
23%

Mert nem ÉLSZ.


Keress izgalmat!


Első lépés: ÉRETT FÉRFI szerető.

Második lépés: [link] vagy [link]

2021. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most azon aggodsz, hogy lesz-e munkad ... majd ha dolgozol azon fogsz aggodni, hogy mikor lesz mar vegre egy kis szabadidod :)
2021. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ezt most csak azért írtad le hogy kiadd magadból, ami egyébként nem gáz, de akkor is, most milyen válaszokat vársz erre? Igen, van egy csomó ember akinek nem jött be az élet, és van egy csomó ember, aki mivel negatív élethelyzetben van, szűklátókörűen gondolkodik, és azt gondolja hogy már b@szhatja, pedig igazából elég könnyen megoldhatná a problémáit. Az élet csak annyira tud jó lenni, amennyire képes vagy azzá tenni magadnak. Sajna ez van. Ha nincsenek ehhez eszközeid, akkor esetleg egy szakember még tudna ebben segíteni ha a családodra nem számíthatsz.
2021. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugtasson az a gondolat, hogy bármit csinálsz, ugyanúgy nyomtalanul eltűnsz, ha Nobel-díjas leszel, ha egy csöves.

Az a legijesztőbb, hogy teljesen mindegy minden.

2021. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Nagyjából egyetértek az utolsóval, viszont mindig arra gondolj hogy nem másoknak élsz, csak magadnak. Csináld úgy az életed ahogy neked tetszik, ne úgy hogy másoknak tetszen. Ha nóbel-díjat akarsz csináld az afelé vezető utat, ha irodai munkás akarsz lenni csináld az afelé vezető utat, ha szobrász... és így tovább. Csak magad felelsz azért hogy elérd az álmaid.


Ja, és aggódj kevesebbet, nem tesz jót. :D

2021. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!