Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neuzer Whirlwind Országúti...

Neuzer Whirlwind Országúti Kerékpár alkalmas-e például kavicsos, vagy földes úton való biciklizésre, vagy csak betonos/aszfaltos úton való biciklizésre?

Figyelt kérdés
Szeretnék új kerékpárt venni és olyan bicikli érdekelne, amit lehet használni minden terepen. Nem túl vékony a kereke. Lehessen vele menni kavicsos vagy földes úton, de nem kimondottan csak ott, hanem városban is alkalmas legyen és ezt a biciklit találtam erre a célra, csak nem vagyok benne biztos, mert még sosem próbáltam ilyen biciklit. Gondoltam inkább megkérdezem.

2021. máj. 3. 10:01
 1/2 Ibw4x ***** válasza:
akkor erre a célra ne országútit, hanem crosst vegyél
2021. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Cyclocross kerékpároknál találtam, azt írták hozzá, hogy túrázásra is alkalmas és mindennapi használatra is.

De gondoltam kiírom hátha valakinek van ugyanezzel a biciklivel tapasztalata.

2021. máj. 3. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!