Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postára lehet csomagot rendeln...

Postára lehet csomagot rendelni? Hova tudnék, ha oda nem?

Figyelt kérdés

Páromat szeretném meglepni, viszont mivel dolgozom, nem mindig vagyok itthon.

A munkahelyemre nem tudom rendelni, pároméra pedig nem szeretném...hiszen meglátná, mi az.



2021. máj. 5. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, lehet postán maradóra rendelni. Vagy ha van a közeledben csomagautomata akkor oda is. Én meg a tesóm címére rendelek, home office-ban dolgozik, úgyis otthon van :) Szóval van megoldás.
2021. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ismerősök is dolgoznak, pedig eszembe jutottak ők is. A postában pedig nem voltam biztos. Köszönöm a választ!
2021. máj. 5. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Postán maradó, automata, posta pont. Ahonnan rendelni szeretnél, szerződésben vannak futárszolgálattal, lehet fel is dobja választási lehetőségnek. Van gls pont is stb.
2021. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána járok, köszönöm!
2021. máj. 5. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!