Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt, gyakorin hogy lehet...

Itt, gyakorin hogy lehet felhasználónevet változtatni?

Figyelt kérdés
Csak a felhasználónév láthatóságát találtam meg, de a módosítást nem.

2021. máj. 6. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudod változtatni.

Írsz a modiknak, ha megfelelő indokkal alátámasztod, ők meg tudják változtatni.

2021. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És milyen címre kell írni? Amúgy már írtam nekik egyszer, a kérdésem törléséről, és az e-mailre sem válaszoltak, és a kérdést se törölték. Amúgy miért kell ehhez indok?
2021. máj. 6. 08:34
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Mar megint egy kismilliószor feltett és megválaszolt kerdés. A szabályzatban is olvasható: nem lehet. Egyébként szinte sehol nem lehetséges, ahol regisztációhoz kötött a használat.
2021. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem mellesleg tegnap délután is megkérdezte valaki.
2021. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az nem én voltam. De mi az e-mail címük? És minek az indok? Attól tartok, hogy erre se fognak válaszolni.
2021. máj. 6. 09:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor változtatják meg a felhasználónevet, ha a saját személyneveddel regisztráltál be. Más esetben nem fogják, mivel azzal meg lehet téveszteni a többi felhasználót.
2021. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Felelős gondolkodás nem az erősséged? Amikor elkezdesz használni valamit, amelynek vannak feltételei, előbb azokat kellene megismerni, átgondolni, és csak az után tovább lépni. Regisztrációkor ezt meg is kérdezték tőled, hogy megtörtént-e? Ha kérdést tudsz kiírni, az az jelenti, hogy elfogadtad a játékszabályokat. Megismerted, megértetted, tudomásul vetted. Ezek után ne kérdezd, minek kell indokolni.
2021. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy el sem kell olvasni a szabályzatot (úgysem teszi senki), de a regisztrációs űrlapon világosan le van írva:


"A felhasználói nevedre azért van szükségünk, hogy tudjuk, hogyan szólítsunk, illetve a Toplistában a pontszámaid mellett ezt a nevet látják mások. Kérjük, ne a valós nevedet add meg! A választott felhasználói nevedet publikussá teheted mások számára, ez esetben ez a kérdéseidnél és a válaszaidnál megjelenik. Ha privát üzenetet küldesz valakinek itt az oldalon, látni fogja a választott neved (akkor is, ha az beállításaid alapján nem publikus). Ezt a nevet később nem tudod már módosítani."

2021. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
...és a lap alján, a kapcsolatnál van az e-mail cím.
2021. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem találtam e-mail címet sehol.
2021. máj. 6. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!