Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom azt megcsinálni...

Hogyan tudom azt megcsinálni hogy az előzményeimet törlöm de csak egy oldalt sueretnék törölni (instagram) d emegnyitottam kb. 1000-szer és nem akarom egyesével beikszelni h kitörlöm van-e gyorsabb módszer (böngésző:chrome) ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 12:42
 1/7 kicsibarany ***** válasza:
100%

a keresőben rászűrsz hogy instagram,

rámész az első checkboxra,

utána Ctrl+Shift, rákattintasz az utolsóra és mind kijelölődik.


később pedig inkognitóban nyitod meg azokat az oldalakat, amiket nem akarod hogy az előzményekbe kerüljenek

2021. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eloszor nagyon koszi! másodjára a checboxot hol találom?
2021. máj. 6. 13:23
 3/7 kicsibarany ***** válasza:
Ctrl+H -val jön be az előzmények lista. Az egyes sorok elején vannak a checkboxok.
2021. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha csak nagyon szerencsétlen vagyok (szép szóval) szóval ha az utolsó keresésre megyek akkor felmegy az elejére így nem tudom kijelölni az utolsó keresést és így nem tudom megcsinálni. valami ötlet?
2021. máj. 7. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Miféle keresés?

Nem instagramosról volt szó?

Pipáld ki a legfelsőt. Nyomd meg az End gombot. A Shift nyomva tartásával jelöld ki a legalsót.

2021. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én az előzményekből szeretném törölni az instát. hát ugye kijelölöm az elsőt és megnyomom az end gombot ésnem mefyg le az aljára

Mit csinálo rosszul?

2021. máj. 10. 16:37
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírásért siettem (és nem,megy )
2021. máj. 10. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!