Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Haj átváltoztatás,haj forma...

Haj átváltoztatás,haj forma megváltoztatása?

Figyelt kérdés
Sziaztok,az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne a hajamat megváltoztatni jelenleg töredezet a hajam és nem akarom hogy töredezet legyen,amit tudni kell a töredezet hajról,nehezen lehet be álitani,csak vizzel lehet jól be álitani,egyébként fiu vagyok és ebben kéne segitség...hogyan lehetne a hajat át változtatni mivel kéne mosam vagy mit kéne rá alkalmazak hogy ne tördezet legyen kezd már idegesiteni,mindenki más haj formával születik ez születéstől függ génektől vagy hogy?válaszaitokat előre is köszönöm...
2021. máj. 6. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fodrászt ajánlanék elsősorban, aki levágja a töredezett részt.
2021. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sok helyen lehet töredezet,vagy ő látja hogy hol töredezet,miután levágta utána mit kéne rá tegyek hogy ne töredezeten nőjön vissza??
2021. máj. 6. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt vele kéne megbeszélned, ő jobban tudja mint mi c: #1 voltam. Kérsz időpontot, és miközben csinálja, elmondod neki a gondodat, biztos tud segíteni. Nekem össze-vissza van/volt festve, úgyhogy nem akarok hülyeséget mondani a saját tapasztalataim alapján.
2021. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!