Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik csavarfajta látható a...

Melyik csavarfajta látható a képen?

Figyelt kérdés

Link : Team-associated-cr12-drive-shaft-set-screws_1


Ilyen kivitelű csavart keresek az interneten egy 3D-s modellhez, ám sajnos nem találok efféle kötőelemet.

A lényeg, hogy kellene lennie egy vékony fejrésznek (hasonló, mint a hernyócsavar, csak fejjel), valamint a menet a szár fej alatti részén van kimunkálva, és nem a csavar végén.A szár nem szükséges, hogy nagy méretpontosságú legyen, mint az illesztett szárú csavarok esetében.

Esetleg szabványszámot tud valaki írni?



2021. máj. 6. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkeld be rendesen.
2021. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A keresőbe bemásolva a kiírást, kapásból ad ki több képet is, melyeken elsősorban eltéveszthetetlenül az általam leírt kötőelem szerepel.
2021. máj. 6. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni. Keresd meg konkrétan, és linkeld be rendesen.
2021. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt lesz egy új link, ami már egyenesen a csavar képéhez visz:

[link]


Korábban is külön egy feltöltött képet szándékoztam linkelni, ám ott valami félrecsúszott, viszont tekintve, hogy egyenesen szembetaláltam magamat a kívánt kötőelemmel az előző linkre rámenve is, ezért nem javítottam ki.

2021. máj. 6. 19:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!