Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicsapnak a suliból, ha elől...

Kicsapnak a suliból, ha elől két tincset befestettem szőkére?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Elküldenek dolgozni tankötelesen mert van 2 szőke tincsed? Átküldenek kisegítőbe, mert a szőke tincs miatt nem tanulhatsz normális emberek között? Vagy mire gondolsz...
2021. máj. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak a házirendben benne van, hogy “életkorának megfelelő legyen a megjelenése (ne viseljen testékszert, műkörmöt, festett vagy pótolt hajat stb.)”
2021. máj. 9. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajna nem festhetsz hajat. Esetleg kérj engedélyt a tincset biztos megengedik
2021. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, nálunk is volt ilyen a szabályzatban, aztán minden évben a 9.-es csajoknak ombrés szőke haja volt. Vagy olyan is volt, hogy barnás vörösre volt festve az egész, vagy az ombrén túl még voltak benne piros vagy zöld kis csíkok a vége fele.

Csak a nagyon rikító teljes hajfestést nem lehetett (pink, szürke)

2021. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna megkérdezned az iskolában!
2021. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Max visszafestetik.
2021. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném. Még általánosban volt egy osztálytársam, aki befestette a haját kékre. Leszidták, de nem csapták ki.


Később, középsuli elején egy osztálytársam szintén festette a haját. Az első pár napon sötét volt a haja, utána kb szőke a 2. vagy 3. héten. A tanárok le se sz@rták


Neked lehet, hogy észreveszik, de talán megúszod egy szóbeli figyelmeztetéssel, ha nem, akkor is talán csak szaktanári vagy hasonló lesz. De igazából tökmindegy, mert már befestetted, visszacsinálni nem lehet.

2021. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csapnak ki, de a magatartás jegyed leronthatják.
2021. máj. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sulitól függ szerintem. Ha olyan nagyon szigorú (mondjuk vallási suli), akkor lehet, hogy kicsaphatnak. Nem tudom őszintén, én nem kockáztatnék a helyedben.
2021. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Én pont vallási suliban voltam. :D

4-es vagyok.

2021. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!