Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha postán adok fel csomagautom...

Ha postán adok fel csomagautomatába csomagot, akkor a kitöltendő papíron kívül meg kell címeznem külön a csomagot?

Figyelt kérdés

Ugye ezt kell kitölteni és kinyomtatni hozzá:

[link]

Ezen kívül meg kell címeznem kézzel külön a csomagot, vagy elég ha csak a kinyomtatott papírt viszem be postára, amit majd ők ráragasztanak? Még sose adtam így fel csomagot, azért kérdezem. Előre is köszönöm a választ :)



2021. máj. 9. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztonság kedvéért minden esetben jó, ha külön a dobozra is rá van írva. Mert ha a címirat elveszik, a dobozon lévő adatokról be tudják azonosítani. Nem gyakori eset, de előfordulhat.
2021. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:
100%

Ahogy az egyes írja, annyi megjegyzéssel, hogy nem "jó ha", hanem kötelező... benne is van az általános szerződési feltételekben...


Tudom én is "masik postán felveszik"... persze, meg a szomszéd sanyi néni is rálépett a gereblyére, meg lepisilte a villanypásztort... aztán nem lett baja... ettől független egyiket sem csinálom utána...

2021. máj. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!