Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek nem viszonoz...

Van olyan, akinek nem viszonozzátok az ismerősnek jelölését facebookon, de amióta bejelölt titeket néha azért, ha úgy van meglesitek az adatlapját? Vagy általában, aki nem viszonozza a jelölést, az nem is szeretné nézegetni a jelölő adatlapját?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Hát én ha nem jelölök vissza valakit, annak egész egyszerűen az az oka, hogy egyáltalán nem ismerem, vagy nem érdekel, szóval nem is nézegetem az adatlapját. Ha nézegetni akarnám, visszajelölném.
2021. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 általában, ha a jelölés törlésére megy rá az érintett, akkor jelenti azt, hogy nem kíváncsi a jelölőre, mert az olyan, mintha elküldené a tudjuk hova.


De ha az érintett meghagyja a jelölést, akár az is feltételezhető lehet, hogy nem biztos, hogy nem kíváncsi a jelölőre, mert akkor elutasította volna, de nem meri visszajelölni se, mert nem ismeri és nem tudja 100%-ra, hogy bízhat-e benne, hogy visszajelölje.

2021. máj. 11. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint az első vagyok. Pont ugyanezt csináltam nemrég, bejelölt egy illető, viszont nem jelöltem vissza. A profilomon egyedül a profilkepem nyilvános és még egyetlen bejegyzés, minden mást csak az ismerőseim látnak.

Na ez az illető aki bejelölt, korábban le volt tiltva nálam, viszont olyan szinten nem voltam rá kiváncsi, hogy nem akartam a tiltottak listáján sem látni. Így hogy bejelölt nem igazoltam vissza, ezért a Facebook nem fogja feldobni sem, illetve nem kell a letiltott emberek listáján sem találkoznom vele.

Egyedül a függőben lévő jelölések listán találkozhatok vele, de kb 3 havonta 1 új jelölést kapok, és akit nem ismerek egyből törlöm, akit ismerek annyira azt visszajelölöm. Akit ilyen “félig-meddig” ismerek (csak névről, csak látásból stb) azt 1-2 napig hagyom ott, és utána döntök hogy vissza jelölés vagy törlés.

Szóval nálam jelenleg ennél az embernél szimplán annyit jelent, hogy nem akarom látni, és mivel kevés jelölést kapok, ezért ott van a legjobb helyen 😀

(Régebben volt az a funkció, hogy kéretlenként jelöld meg, és akkor nem is tudott újra jelölni, viszont ezt már nem találtam)

2021. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én kipróbáltam, hogy megkértem egy barátomat, hogy jelöljön be próbaként és bejelölt és én meg csak simán azt nyomtam meg semmi mást, csak azt, hogy jelölés törlése és onnantól kezdve már csak az üzenet ikon maradt kint nála az én részemről.


Szóval nem baj, hogy nincs ott a megjelölés kéretlennek gomb, mert ha csak simán arra rányomsz, hogy jelölés törlése, azzal is simán eltünik a jelölőnek az ismerősnek jelölő ikon. Mert a facebookot ilyenre variálták, hogy aki törli a jelölést a facebooknak világosságra adja, hogy nem kíváncsi az illetőre. És ezzel a jelölő el lett küldve a tudjuk hova.


Ha bejelöl és meghagyom a jelölését, akkor van lehetősége visszavonni, de ha rányomok, hogy jelölés törlése, akkor eltünik neki a jelölő ikon és csak az üzenet ikon lesz neki kint.

2021. máj. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!