Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lányoknak bejön az hogyha...

A lányoknak bejön az hogyha szemkontaktus keletkezik?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vonzó, mint minden ember számára, de nem ettől fog belédszeretni.
2021. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért van különbség a szemkontaktus és a másik képébe bámulás között.
2021. máj. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Itt válaszolok, nem privátban, hogy mindenki számára elérhető legyen a válasz.


Ha Y nézi X személyt, aki visszanéz Y-ra, akkor Y nem feltétlenül fogja elkapni a tekintetét. Csak akkor, ha félénkebb.


Az, hogy esetedben Y nem volt félénk, az azt jelenti, hogy van önbizalma. Ennyi. De az is lehet, hogy elbambult. Sőt elég sok mindentől függ.


De ha tetszik neked egy lány, ne húzd az időt. Menj oda hozzá, és tegyél fel egy teljesen egyszerű kérdést. Ha mondjuk az évfolyamtársad, akkor:


"Szia! Szerettem volna megkérdezni, hogy láttad-e Z tanárt mostanában?"

"Igen / Nem"

"Okés, köszi. Most lesz vele órám de folyamatosan eltűnik..."

- És itt tudod leszűrni, hogy érdekled-e vagy sem. Ha igen, akkor nyert ügyed van, ha nem, akkor nem. Ennyi. Ha úgy érzed szívesen beszélget veled:

"Egyébként X vagyok, téged hogy hívnak?"


stb, stb. Nem kell túlzásba vinni, nézz rá, próbáld meg elengedni magad, de nem baj ha izgulsz. Az első benyomás a legfontosabb, ha azt látja, hogy odamertél menni hozzá, akkor...

2021. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!