Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megrendelni...

Miért nem tudom megrendelni aliexpressről azt, amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Jobban nem tudtam megfogalmazni a kérdést.Van egy adott cucc, amiket szerettem volna.Tényleg pár forint, kb 20-140 ft között volt ( igen, arra fondolok, hogy túl keves), nem vonja le a banknál, azt mutatja hogy a megrendelés nem sikerült, mégis, ha rámegyek azokra, hogy mit rendeltem, ott vannak a kis dolgok.Mit kéne ilyenkor tennem?
2021. máj. 12. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha rámégy a rendelésre, de a fizetés valami miatt meghiusul akkoris átrakja a terméket a megrendelt áruk közé, de ha megnézed ott írja, hogy még nincs kifizetve, és van egy gomb amivel ki tudod fizetni.

Törölni is tudod a megrendelést, majd ujra próbálkozni hátha.

Nekem is volt oyan, hogy egy nap nem tudtam fizetni mert valami banki letiltásra hivatkozott a hibakód, de másnap meg már müködött.

2021. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!