Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaza van anyámnak?

Igaza van anyámnak?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő lány vagyok s autószerelő akarok lenni kicsi korom óta autó bolond vagyok , de anya azt mondja,hogy ehénhalnék ha annak állnék ,mert nőnek nem vinnének autókat hiába megtudná szerelni azzal érvelt,hogy nő még vezetni se tudhat az emberek szerint( tisztelet a kivételnek). Igaza van?
2021. máj. 15. 11:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatomat azzal egészíteném ki,hogy szerelni hogy tudhatna ha vezetni se tudhat
2021. máj. 15. 11:29
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen felfogással azt is mondhatná, hogy vonzod a vevőket.

Egyébként ez pont olyan hülye hozzászólás, mint az hogy férfi szakács nincs.

2021. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom ,de hány női autószerelőt ismersz főállásba?
2021. máj. 15. 11:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj mellé egy nyelvet.

Akkor taníthatsz azt is, meg külföldre is nyitottabb lesz a pálya.

2021. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Mondd meg anyádnak hogy menjen vissza a konyhába, ott a helye és ne akarjon gondolkodni, az nem az ő dolga.

Ugyan jó esély van rá, hogy nem érti meg a mögöttes tartalmat, de akkor így járt.

Ha pedig véletlen felfogja, mi is az a sztereotípia, akkor nyertél.

2021. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kérlek ne szidd anyámat nem azért írtam ki a kérdést
2021. máj. 15. 17:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szidtam az anyádat.

Az egyetlen, amit elkövettem, hogy elég okosnak gondoltalak ahhoz, hogy legalább te megértsd az átvitt értelmét annak, amit írtam. Tévedtem, és ezért elnézésedet kérem.

Sajnos, úgy tűnik, nem esett messze az alma a fájától.

2021. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mostmár értem
2021. máj. 15. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is autószerelő vagyok,csakmert autóbuuuzi vagyok. Hozzáteszem van más szakmám is,diplomám is de én ezt szeretem és nem érdekel más véleménye. Ja és sokan hozzák hozzám az autóikat.
2021. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyád téved. Azt csináld amit szeretsz és akkor boldog életed lesz! Simán lehet belőled autószerelő.
2021. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!