Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A családba láthatják, hogy...

A családba láthatják, hogy mit csinálok a gépemen?

Figyelt kérdés
Ma haverom küldött egy rule34 linket, olyan dél körül, és elfejetettem inkognítóba megnyitni. A lényeg, hogy kb fél perc után kopogtat nővérem az ajtómon, bejön és mosolyog, hogy mit csinálok. Rákérdeztem miért és nem mondta el. Szerintetek?

2021. máj. 15. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
fúj,ilyen szrt nézzel?xd
2021. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Azért kicsit több infót is adhatnál.

Ha pl apám netezik a számítógépen, én telefonon látom, hogy milyen oldalakon járt, mert mindkét eszközön be vagyok jelentkezve a Chrome-ba, s be van kapcsolva az elözmények szinkronizálása. (A gépet is inkább csak én használom)

2021. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

#1

Te vagy a szr...

2021. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2# A gépem sajátom, senki nem használja rajtam kívül. Csak a telefonommal van összekapcsolva, de azon van képernyőzár és nálam is volt. Csak egy neten van mindenki.

3# :DD

2021. máj. 15. 13:52
 5/15 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészbe, hogy mikor bejött, szinte azonnal ránézett a monitoromra is... Elég frusztrálva érzem most magam ':D
2021. máj. 15. 14:00
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűbb, hogy a haverod szólt neki. Egyébként csak akkor láthatják a gépedet, ha van rajta telepítve olyan program.

Ha lenne, akkor látnád, vagy már kémprogramnak is minősülhetne. Az utóbbival meg nem valószínű, hogy bárki megfertőz.

2021. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%

3

Tipik helyzet amikor nekem valami nem tetszik,és írom hogy tök szr,és erre megkapom hogy szr ember vagyok,fck logic

2021. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

7

Tipic helyet, amikor jön valami kis görcs, s ideböfögi a véleményét, mikor senki se kérdezte, s még ő van kiadadva, hogy ez miért nem tetszik másnak.

2021. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6# Nem ismerik egymást. Akkor véletlen egybeesés lenne? Bazdmeg Murphy:DD
2021. máj. 15. 14:11
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

8

Már megbocsás,meg kell kérdeznem hogy írhatok véleményt,ami nekem nem tetszik vagy mi?

Am ne legyél ilyen "én megmondom azért is,rohadjál meg" ember.

És ennyi erővel hozzád szóltam hogy belém kötsél?Hmm?

Annyira gyerekes,amikor elmondja a ember a véleményét és azt kapja hogy egy mocskos szr ember...

2021. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!