Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek vagy sem?

Léteznek szellemek vagy sem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy sötét emberi kinézetű valami jelent meg a lakásban. Nem említettem senkinek. És úgy voltam vele,hogy majd elmúlik ez a jelenség. Tegnap előtt a feleségemmel valahogy szóba jött ez a téma és említette,hogy időnként szokott látni egy teljesen sötétfekete emberi kinézető valamit a lakásban de eddig nem említette,nehogy azt higyjem,hogy baj van a gondolkodásával. Elmondtam neki,hohy én is ugyanezt szoktam látni. Hát mindketten meglepődtünk. Sokszor érezzük,hogy erősen néz valaki és mikor hátrafordulunk csak annyit látunk,hogy az az emberi külselyű valami a szoba ajtón félig behajolva néz aztán eltűnik. Zörögni zokott,csapkodni a konyhában. Sokáig azt hittük,hogy a macska zörög a vizes és az ételes edényeivel,de egy alkalommal bent volt velünk a szobában és bebizonyosodott,hogy nem a macska zörög a konyhában. Nem tudom mit akar és milyen célból került hozzánk ez a valami,de elég érdekes,hogy a párommal teljesen ugyanazt tapasztaljuk. Az érdekesség az egészben,hogy először mindig külön külön jelent meg mindkettőnknél,majd egy alkalommal már amikor együtt voltunk itthon már zörögni is kezdett. Ha tud valaki ebben segíteni,hogy ilyenkor mit kell tenni az írjon. Köszönöm.
2008. dec. 7. 00:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan. :)

Amúgy eddig senki se bizonyítani, se cáfolni nem tudta egyértelműen a létezésüket.

2008. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez egyszerűen nem tudok hozzaszólni.. De minden esetre eléggé rémisztő lehet.. Járkáljatok többet a lakásban, hátha fény derül az állitólagos szellemetekre!
2008. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Sztem fontos az hogy ne féljetek,kérdezzétek meg tőle ,hogy mit akar,máramennyire ez lehetséges,lehet hogy mutatni akar nektek vmit.

Én hiszek a szellemekben,nekem is volt egy furcsa élményem,meghalt az egyik legkedvesebb munkatársam,nagyon szerettem őt,egy alkalommal nyugodtan dolgoztam teljesen egyedül voltam a teremben, a többiek egy másik helyiségben voltak,egyszer csak ugy megijedtem,mert egy nagy durranást hallottam magam mellett közvetlen, bementem a többiekhez és megkérdeztem tőlük hallottak-e vmit,de ők semmit,pedig ugy visszhangzott hogy nekik is hallaniuk kellett volna normális körülmények között.

Én ezek után arra gondoltam,hogy ő beszélni akart velem és én nem figyeltem rá,mert nem láttam,ő csinált egy vmiféle zajt,hogy észrevegyem,hogy ott van.

Sok mindent nem tudtok csinálni,de figyeljetek,hátha megoldódik a helyzet magától.

2008. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Na most abból, hogy sötét emberformájú valami, valahogy én arra következtetek, hogy ÁRNYÉKOT láttatok :D

A többi lehet a halluciánció része, miután elmondtátok egymásnak már könnyen lehet közös képzelgés, az ember nem azt látja, amit lát, hanem amire számít, akár másodpercekkel visszamenőleg is felülbírálva az érzékeidet...


Amúgy szellemek létezését valóban nem bizonyították/cáfolták, de ettől még tudjuk, hogy ha léteznek is, akkor sem hatnak a mi világunkra, azaz olyan, mintha nem is léteznének.

2008. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy léteznek-e szellemek vagy sem,az még vitás. Még embereket nem támadtak meg,erről van egy kimondottan ilyen műsor a Discoveryn és a Realityn,ahol próbálják szakemberek a jelenlétüket bemérni. Nálunk is vannak érdekes dolgok,mozog ez-az,kulcscsörgés,simítást érzek a karomon,és nincs ott semmi de árnyakat nem láttam soha. Állítólag teljesen ártalmatlanok,olyan emberek elmondása szerint,akiknél jelen van. Ha félsz,akkor papot szoktak hívni (a tv-ben láttam ezt is).
2008. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Én hiszek a szellemekben. Azt olvastam, ha meghal valaki nem minden esetben "kel át" a lelke a fénybe. Van hogy a lélek ittmarad a földön és "mászkál". Ez olyankor van, ha pl be nem teljesített dolga van, ha nagyon földhözragadt és nem bírja elfogadni a halált. Persze ezek a dolgok sokkal bonyolultabbakannál, mint ahogy leírtam. Vannak emberek, akik érzékenyebbek a szellemekre, illetve a kisgyerekek és az állatok is érzékelik. a mi kutyánk is néha meredten néz maga elé, pedig nincs ott semmi de néz, aztán meg elbújik. Én hiszek bennük.
2008. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszek bennük, de baromi félelmetes volt ahogy elképzeltem, amit leírtál.
2008. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Léteznek szellemek nagyon is!Jók rosszak egyaránt és felvehetik a kapcsolatot velünk!Viszont ritkán öltenek alakot,leginkább érezzük a jelenlétüket.De ha mégis alakot öltenek akkor annak oka van.Nem tudom hogy történt-e esetleg valami a családotokban(halál eset,valami változás)Mit éreztetek amikor ezt a sötét alakot láttátok?Félelmet,ijedtséget,csodálkozást?Ha tényleg szellem vagy démon,akkor az ember nem érez szimplán csak félelmet!Van emellett egy különös érzés amit nem lehet hozzá hasonlitani máshoz.Egyszerűen érzed hogy ott vannak és nem csak beképzeled!
2008. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%

húúúú ezt végigolvasva egész idő alatt féltem....(félek)

elég ijesztő..én már nem tudom hogy higgyek-e benne vagy sem...annyi mindent mondanak az emberek.s most itt ülök a sötét szobába egyedül ááááá félek

2008. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni bár ezt könnyű mondani!Sok mindent nem tudnak még az emberek...
2008. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!