Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Attack on titan 139 (additiona...

Attack on titan 139 (additional pages leaks) Vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! tudom leakekről beszélünk és közel sem biztos hogy azt kapjuk mint amit az eddigi szivárgásokbol láttunk, de elég valószivü mivel elég hiteles források vannak. Számomra az egész túl hihetetlennek tünik, egyszerüen nem tudom elkpzelni hogy valaki ennyire szét akarja rombolni mindazt amit 11 év alatt felépített, jó bár az utolsó arcnál már látszott, hogy isiyama minél hamarabb túl akart lenni az egészen, de az hogy ezzel a 8 oldallal nem hogy befoltozta volna az utolsó chapter hiányosságait konkrétan egy viccé tette az egész sorozatot.

2021. máj. 16. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ideje felébredni az álomvilágból. Az Attack on Titan sose volt olyan hű de jól megírt sztori, Isayama sose volt egy jó író, csak remekül palástolta ezt a túltolt hatásvadászattal. A kevesebb néha több, ezt kellene az eszébe vésnie, zöldfülű mangakaként nem kellett volna ilyen nagyszabású, high conceptre épülő történetbe belevágnia, ahol minden mindennel is összefügg. A végére ez már túl falat lett neki
2021. máj. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi konkrétat nem tudtam összeszedni az eddigi leakekből csak, hogy Mikasa és Jean a gyerekeikkel meglátogatták Eren sírját, Mikasa még haláláig is hordja azt a sálat, az a fa ahova Erent eltemették bazi nagyra megnőtt és egy gyermek bement alája. Eddig ez semmi érdekes, szerintem mindenki megtudott volna élni ezek az információk nélkül.

Olvastam Twitteren, hogy visszajöttek a titán erők, amit nem nagyon hinnék, mert akkor Eren a semmiért halt meg, de ezt is kinézem a mangakából.

Nekem az eredeti befejezés tetszett, nem voltam a 'happy end' ellen, de hogyha a titán erők tényleg nem tűntek el véglegesen akkor nem is volt értelme véget vetni a történetnek, olyan mintha kezdődne elöről az egész.

2021. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzésem van, hogy egy sequel lenne a mangaka célja, azaz a gyerek valóban titánná valtozik és ellene fognak harcolni egy modern világban???
2021. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

#1 Nem értek egyet.

Szerintem aki megírta a Return To Shiganshina és a Marley Arc-okat, és pár nagyon jól felépített karaktert mutatott fel (Reiner, Eren, Zeke személyében). Aki kiépített és kiszélesített egy egyedi fantasy világot, komoly témákat dolgozott fel profi módon, valamint közel hibátlan karakterdrámát hozott egész idáig, az nem a legvégén fog megbotlani. Ráadásul nem ilyen mértékben.


Vagy szerkesztői/felső befolyás miatt lett ez az ending, ergo szimplán nem engedték hogy Isayama véghezvigye a vízióját. (lehet nem tetszett nekik az üzenet, túl negatív hangulat, túl sok karakterhalál, etc.)



Vagy valamiért megrendült az önbizalma, elkezdett fórumokat olvasni ahol az 1-bites agyú japán eremika shipper az átlag közönség, És úgy döntött hogy ő azt fogja csinálni amit a közönség akar.

Ez amúgy bevált, mert tetszett is a japóknak :)


Így vagy úgy, volt egy régóta tervezett eredeti ending, ami valamiért valósulhatott meg.

Én az elsőre voksolok egyébként,

Végig zavart a manga során, hogy Mikasa milyen semmilyen karakter és sosem kapott normális karakterfejlődést, mint kiderült ezt is a szerkesztőnek köszönhetjük.

2021. máj. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!