Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt Öcsivel, az ÖcsiTV...

Mi történt Öcsivel, az ÖcsiTV nevű YouTube csatorna videósával?

Figyelt kérdés

Már régóta abbahagyta a videózást, de nem írt semmit arról, hogy miért hagyta abba, csak úgy eltűnt minden szó nélkül. Nagyon szerettem a videóit, mert mindig feldobta a napomat, és nagyon érdekel, hogy mi van vele.


Olyan emberek véleményére vagyok kíváncsi, aki tényleg tudja, hogy mi történt vele. Szóval, aki nem ezek közé tartozik, arra kérem, hogy ne válaszoljon!


Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. máj. 16. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
sose hallottam róla de ránéztem és látom nem kevesen nézik mégse tud senki semmit ez fura nincs egy ismerős v valaki aki beírna némi infót
2021. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez nekem is nagyon furcsa. Meg nagyon sokan kamuznak vele kapcsolatban, kamu információkat írogatnak a videói alá.

Tényleg jó lenne, ha legalább csak egy ismerőse megírná, hogy jelenleg hogy van. Úgy is több emberrel készített videót, vagy legalábbis szerepeltek benne. Legalább közölük írhatna valaki valamit.

2021. máj. 18. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!