Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostani eszemmel fogtam fel...

Mostani eszemmel fogtam fel valamit. Régebben amikor pici voltam, és érkeztek hozzánk vendégek, és persze apám az ölébe ültettek, és "játszottak" gyi te pacit. Most értetem meg valójában mire is ültem rá, és fel-le. Kinek volt hasonló múltja?

Figyelt kérdés
Hányingerem van ettől az egésztől. Gyerekként nem mertem nemet mondani, és nem is fogtam fel az egészet. Anyám soha nem védett meg, mára már látni se akar. Igazából nem is kérdés, csak jó volt kiadni magamból, leírni.
2021. máj. 17. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtteknek vannak ilyen dolgaik, amikről azt gondolják, hogy gyerek szereti, közben meg lábrázást kap tőle. Szerintem ne gondold túl. :)
2021. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
én sokat játszottam ezt az unokatesóimmal, de mindig a térdeimen ültek, sose igazán az ölemben, mert ott nem lehet annyira ugráltatni. persze csak a saját nevemben beszélgetek, én semmilyen szexuális dolgot nem gondoltam mögé, én is lény vagyok és az unokatesóim is. ez csak egy egyszerű játék volt, ami nagyon szórakoztatta őket pici korukban
2021. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Rohadt sok időd lehet, ha ilyeneken gondolkodsz. Irigyellek.
2021. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha eszembe sem jutott, nem is hallottam róla, hogy ennek más töltete is van, mint a gyereket szórakoztatni. Te se fantáziálj.
2021. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy baromság...
2021. máj. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!