Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mellékhatás lehet a menzesz...

Mellékhatás lehet a menzesz kimaradása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogamzásgátlót használok egy hónapja. A gyógyszermentes héten elég erős vérzésem volt. A menstruációmnak ma kellett volna megjönnie, de még mindig semmi és a vérzésem is pont mára csillapodott. Szerdán kellene kezdenem a második levelet.. Kicsit ideges vagyok, mivel pontosan szedtem be a gyógyszereket és várható is a menstruációm. Ha nem jön meg akkor is kezdjem el szedni a második levéllel?


2021. máj. 17. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Le tudnád írni értelmesen, mit akarsz kérdezni?


1. Ha fogamzásgátlót használsz, akkor NINCS mestruáció, csak megvonásos vérzés valamikor a gyógyszermentes idöszakban.

2. A fogamzásgátló szedése úgy müködik, hogy végigszeded az egy levéllel, utána van hét nap szünet, utána kell elkezdeni a következö levéllel, függetlenül attól, mikor van a megvonásos vérzés.

2021. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Megkaptam a választ, köszönöm.
2021. máj. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!