Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez a sorozat?

Csak engem idegesít ez a sorozat?

Figyelt kérdés

Sziasztok...lehet, hogy teljesen orultnek hisznek majd sokan. Igazabol azert is irom ide, mert en is tudom hogy ez egy hulyeseg...de annyira durvan felidegesített ez a sorozat de megis nezni akarom.

A TILTOTT SZERELEM(ASK I MEMNU) című sorozatról van szó.

Már regebben is elkezdtem de sosem neztem vegig vagy csak par reszbe bele neztem es kesz. Tudtam mirol szol es h nagyjabol mi van benne de mindig mondtam h majd elkezdem es megenezm az osszes reszet mert mindig is erdekelt es tetszett. Hat most par napja elkezdtem. A telefont le sem birom tenni egesznap! Sot hajnalban is nezem egyszeruen nemtudom abba hagyni. Nagyon durvan tetszik es nagyon megfogott ennyire meg egy film vagy sorozat sem. Bar nem rajongok annyira a sorozatokert de ez tenyleg nagyon megfogott...nem olyan mint a tobbi.

Megis annyira durvan felidegesitett onnantol, hogy Behlul elkezdett Nihal fele kozeledni, hogy enni sem birok rendesen stresszelek.

Hogy lehet egy sorozatot ennyire elrontani a vege fele? Rendesen az ember idegeit huzzak. El sem hiszem hogy egy ilyenen ennyire felhuztam magam de tenyleg teljesen bele eltem magam.

Annyira jol indult az egesz es olyan jo lehetne ha nem igy lenne...en annyi mas megoldast tudnek az egeszre es annyira idegesit hogy nem tudom meg valtoztatni. Nagyon szeretnem vegig nezni de komolyan elkondolkodtam hogy abba kene hagynom elobb le is tettem de nem birom. Akarhogy idegesit nezem tovabb...

Hihetetlen hogy egy sorozaz miatt van ez... komolyan sajat magamon nevetnem kell.

Nem tudom kinek ezt elmondani mert tuti mindenki tiszta hulyenek nezne amit meg is ertek mert en is sajat magam, de muszaj volt kiiron magambol.


Latta valaki ezt a sorozatot? Volt olyan "bolond" esetleg mas is, akit felidegesitett vagy bármi? En nagyon durvan szeretnem ha Behlul Bihterrel ossze jott volna es ne lenne ez az egesz hulyeseg Nihallal akivel felnott es hiaba nem verszerint az unokatesoja szerintem sokkal tobb mivel egyutt nottek fel konkretan testverek. Sztem ez tobbet jelent mint ha verszerinti unokatesok lennenek. Es bele tesznek egy ilyet hogy vele ossze jon sot meg le is fekszik vele. Behlult irto undorito emberre alakitjak a vegere hiaba nem akar az ember elkezd undorodni tole mert bar mindenki tudja hogy Bihter a nagy szerelme es megis elkezd jatszadozni Nihallal is mert h i nem akarja megbantani. Ugy szereti mint a kishugat ezt erezni lehet vegig Bihtert szenvedelyesen szereti. Ugy van beallitva a sorozat hogy halalosan szerelmes Bihterbe allandoan elmondja neki hogy megorul erte, meghalna erte. Annyira szenvedelyes az egesz annyira tetszik mikor mondja ezeket Bihternek de akkor miert kellett ugy csinalni h nem kepes elmenni vele es maga mogott hagyni mindent? Behlult tiszta hulyenek allitjak be pedig annyira jol indult ez az egesz h egymasba szerettek es eloszor erzik ezt mindketten igy az egesz nem hiteles...amit Behlulrol beallitanak hogy annyira szerelmes...olyan mintha megsem lenne az nagyon durvan gyava...pedig nem ilyen a karaktere es egyszeruen nem illik ossze a ketto...a karaktere meg az a gyavasag ami elo jon neki mikor dontenie kene. Ha mar igy csinaltak akkor lenne ugy legalabb hogy nem szereti annyira Bihtert de vegig lehet latni hogy ot szereti...ahhhhh mindegy orakig tudnek meg regenyeket írni.


Tudom betegnek tunok de ezt most tenyleg muszaj volt leirnom...sosem kezdenek el meg egy ilyen sorozatot nezni mert komolyan kikeszitett es meg nincs vege es tudom abba kene hagynom de ugysem fogom birni azt h ne nezzem😩😩



2021. máj. 17. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Te hány éves vagy? 12 vagy 52?
2021. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jo tudtam h hulyenek fognak nezni xd

Amugy a ketto kozott vagyok😏

2021. máj. 17. 23:39
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Kettő között...? 12 és fél.
2021. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Te beteg vagy.
2021. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Engem az idegesít fel, hogy ilyen agyhalottaknak szavazati joguk van.
2021. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Figyi én is végig néztem ezt a sorozatot, nem minden happy andel végződik, az egyetlen ami engem idegesített az a negyedórás reklámok voltak ennyi.
2021. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez van...nagyon felhuzott gondoltam ide leirom. Mindegy. Igazabol nem az idegesit, hogy rossz a vege, hanem hogy ennyire elrontanak egy tok jo sorozatot. Es igy hajnalban nagyon felidegesített...de kar volt ide leírnom ezt.
2021. máj. 18. 10:53
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat most neztem vegig...lehet hogy beteg vagyok nem erdekel, de engem akkor is nagyon durvan felhúzott. Behlult megjobban megutaltam. Az utolso 3 reszen csak sírni tudtam.
2021. máj. 20. 10:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Na bumm. És? Meg kéne hatódnunk? Vagy mi célja ennek? Ha naplót akarsz írni, arra van megfelelő felület.
2021. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amúgy miert kell ilyen undorítónak lenni? Hihetetlen. Elnézést, hogy mertem ide írni...
2021. máj. 20. 17:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!