Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet e ebből baj?

Lehet e ebből baj?

Figyelt kérdés

Nemrég felhívott egy 20as szám, azt állította, hogy ő az RTL tol keres engem, mondta is a nevem, és hogy ugy hallotta hobbi szinten énekelek és jó lenne ha megmutatnám a hangom egy meghallgatáson. Elmondta a nevét, és hogy ő az xfaktortol van.

Kerdezte hogy van e fbm, mondom hogy van, elmondtam a nevem de nem talált meg sehogy sem. Azt mondta visszahiv ha nagyon nem talál de azóta semmi.

Így utólag nem vagyok biztos abban, hogy ő valóban az akit magának állít, mert en sem találtam fbn.

A kérdésem az lenne, hogy mennyire nagy baj, ha megadtam neki a pontos címem az e-mail címem és a korom?

Aggódók hogy ha kamu, lehet e belőle valami baj.

Előre köszönöm



2021. máj. 18. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki benevezett téged, ennyi történt. Nem baj ha megadod, persze csak ha akarsz indulni.
2021. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Amíg nem kérnek pénzt, addig teljesen rendben van.
2021. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ugyan ki nevezhetett volna be engem?

Ahhoz kellenek adatok en meg senkinek sem adtam meg és nem kertem meg senkit hogy nevezzen be engem

2021. máj. 18. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megadtad az e-mail címed, korod és a lakcímed, valószínűleg a nevedet is, ha már Facebookon keresett. Mi az, hogy nem adtál adatot?
2021. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugy ertem hogy ahhoz nem adtam adatot hogy valaki benevezzen. Alapból honnan tudhatta a számom és ki mondhatta neki hogy énekelek?

Sok a kérdés és bizonytalan vagyok.

2021. máj. 18. 13:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Feltehető hogy ez az egész kamu?
2021. máj. 18. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárki aki tudja hogy énekelsz, megadta a neved és a számod, ennyi elég.
2021. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami rosszakaród szeretné, hogy röhöghessen rajtad amint felsülsz a tévében.
2021. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!