Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Védetségi igazolvány?

Védetségi igazolvány?

Figyelt kérdés

Lehet úgy okoskodni szerintetek a védőoltással... hogy be vagyok oltva pappiron.. de fizikálisan nem ?


Szerintetek ebbe a doki bele menne vagy nem ?


Mert oltatni nem szeretném magam ... egy olyan méreggel... amitől senki nem tud semmit ! :(


2021. máj. 22. 03:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"A rendeletbe beleírták azt is, hogy a védettségi igazolvány közokirat, következménnyel jár azzal csalni."


[link]


A közokirat hamisítást a törvény bünteti, szóval a doki semmiképp nem fog neked, vagy bárki más / másnak ilyet kiállítani.

2021. máj. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet semmiképp. Az állásával játszana. Ezt nem vállalná be akármennyit fizetnél is neki okosba. Amúgy azt a "mérget" amiről beszélsz, több millióan adatták be maguknak. Nem kötelező beoltatnod magad, de akkor vállald azt is, hogy nem lesz védettségi igazolványod.
2021. máj. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Öt év börtönt kapsz érte te is, meg az orvos is, te fogyatékos:


[link]


"amitől senki nem tud semmit ! :("


Mármint te nem tudsz róla semmit, meg a többi tájékozatlan furkó. A szakemberek kb. mindent tudnak róla, meg azok az értelmes emberek is, akik a szakemberektől informálódnak, és nem a nyomorék oltásellenes tahóktól a fszbúkról.

2021. máj. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ügye ezt nagyon alacsony észbeli képességekkel írod ki?

A vírusellenes vakcinák évtizedek óta bevált eszközök a járványok megfékezésére, a betegségek eltüntetésére.

Vannak olyanok, amelyek évszázadokon át tizedelték az emberiséget, ma már csak legfeljebb orvostörténeti könyvekben találkozhatsz velük. Hála a vakcináknak.

Hasznos lenne kötelezővé tenni ezeket, nem alternatívaként felkínálni.

Börtönből ki lehet jönni, de a sírból ritkán.

2021. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos vagy nem sajnos egyik ismerősöm lefizette a dokit és az bizony belement ebbe
2021. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :((
2021. máj. 23. 01:43
 7/15 A kérdező kommentje:

Én nem oltatom magam úgy döntöttem..

Ez egy génterápia emberkisérlet ...


Tehát okosba fogom megoldani ... mindent lehet venni ha van pénzünk nem ? :))))))

2021. máj. 24. 02:58
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Jó, mi meg majd okosba feljelentünk, te meg majd okosba leülöd az 5 évet.
2021. máj. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Idióta. Remélem lesittelnek. Remélem elkapod a kórt és beledöglesz. Csak másokat ne vigyél magaddal. Én nem tudván, hogy beteg vagyok, hazavittem a kórt. Apám belehalt. Akkor még csak regisztrálva voltunk, nem kerülhettünk még sorra. Mit gondolsz, milyen érzés így élni?

Emberkísérlet, ja.

2021. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor miért van az hogy oltás után lebénúlnak ?

Nyugodtan fellehet jelenteni nem hat meg amugy 😂😂😂

Igazabol ez egy politikai biznisz ...

Nem olvasta senki ??

Hányan bele haltak ebbe a sz@rságba ??? :O


Ez megkülömböztetés és diszkrimináció... nincs joguk hozzá.. nem tehetnek külömbséget oltott és oltatlan között ..


Ez olyan mint csak azért elotélni egy embert mert pl meleg és akkor mi van ??


Nem lehet külömbséget tenni senki között ..

Nem gyilkosokról és életellenes emberekről van szó!!!


Én ennek a szemet kormánynak semmit nem hiszek el sajnálom...

Azt olvasni mindenhol hogy ezzel a méreggel az embereket akarják meg tizedelni....


És a mellékhatások kesőbb jelentkeznek 2-3 év :O 🤬🤬🤬

2021. máj. 24. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!