Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi hány filmet néztek...

Napi hány filmet néztek netflixen? Mennyiért éri meg előfizetni?

Figyelt kérdés
Én nagyon max 3 filmet tudnék megnézni.
2021. máj. 22. 09:20
 1/3 anonim válasza:

Netflixen sokan inkább sorozatot néznek. Ha elkezdesz egy 8 évadosat, és nézed is hetekig, úgy megéri.

Filmet bárhol lehet nézni, én Netflixen ritkán szoktam, letöltöd vagy ilyesmi, de sorozatot szerintem kényelmesebb "rendesen" nézni.

2021. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Egy éve vagyok előfizető, de gondolkodom a lemondásán. Alig van olyan, ami az én ízlésemnek megfelelő lenne.

Még az olyan történeteket sem tudom végignézni, amelyeket ismerek, érdekes. Pl. egy középkori csata. Mindegy melyik film. Amiket korábban láttam, ott lendül a kard, majd vált a kép. Amik itt vannak, ott látod lerepülni a fejet, a fröccsenő vért stb.

Túl sok naturalizmus van a legtöbben.

Erről nem a Netflix tehet, ilyenekre van igény. Vagy elhitetik a nézővel, hogy ez a jó?

2021. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahoz,h most film vagy sorozat tökmind1.


1 film és egy sozozat rész is majdnem 1 órás. 🥴 a sorozat részei is filmekből állnak össze.


De akkor pontosan fogalmazva én is sorozatokat szoktam nézni.

2021. máj. 22. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!