Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy írás után azt érezted hogy hú ez most nagyon rossz lett, de amikor néhány óra/nap után visszaolvastátok, rájöttetek hogy milyen összeszedett és szinte tökéletes?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy ilyen csak velem történt, vagy mással is volt már hasonló.😅

2021. máj. 22. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
A múltkor elolvastam egy 12 éve írt, azóta elfelejtett, viccesnek szánt írásomat, és könnyesre röhögtem magam rajta. Nem állítom, hogy mindenki más is viccesnek találta volna, ez ízlés dolga, de ennyi év elteltével szinte kívülállóként olvastam el, és tetszett.
2021. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Velem nemrég történt ilyen. Leültem hogy folytassam az egyik történetemet, de ahogy írtam, közben folyamatosan az volt az érzésem, hogy mennyire nem jön át a szöveg amit legépelek. Aztán egy pár óra múlva újra elővettem a munkám, és visszaolvastam. Teljesen ledöbbentem mert az volt az első benyomásom, hogy ilyen jót még életemben nem írtam.


Jó hogy nem csak velem volt már ilyen :)

2021. máj. 22. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!