Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A párom, a hátam mögött vett...

A párom, a hátam mögött vett fel hitelt, nem is akár mire. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Azt az összeget amit felvett, kriptavalutákba “fektette”. Én ezt hatalmas felelőtlenségnek tartom. Állandó probléma nálunk, hogy cselekszik és utólag mond el dolgokat vagy el se mondja magam jövök rá. Ez a hitel felvétel ilyen dologra, viszont számomra nagyon aggasztó. Esküvőt és gyerekeket terveztünk a közel jövőben, de ez után azt se tudom vele akarok e maradni. Én egyértelműen nem értek ehhez a kriptovalutás pénz befektetéshez, és megérteni sem egyszerű számomra a működését a dolognak, próbálom megérteni az ő néző pontját hogy miért is tette, de a végén mindig oda lyukadok ki hogy ez egy felelőtlen döntés volt. Az is más ha az ember a saját pénzét fekteti be ilyen dologba és az is ha hitelt vesz fel rá. Erről az egészről kinek mi a véleménye? Tényleg ennyire megéri ez a kriptovaluta, hogy hitelt is felvegyen az ember?

2021. máj. 23. 12:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
92%
Dehogy éri meg. Menekülj. Soha nem lesz pénzetek.
2021. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Mit számít h mit itt vadidegenek mit gondolunk?
2021. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló.

Kiváncsi vagyok mások véleményére is. Ez talán olyan nagy probléma?

2021. máj. 23. 12:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
MEnekülj, a párod buta, hiszékeny és pénzügyi analfabéta, nem ez lesz az első és utolsó eset, hogy hülyére veszik, és ha összeházasodtok, akkor bizony téged is.
2021. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Mekkora osszeget?

Nagy eskuvore koltes is hulyeseg

2021. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Aki ilyen tipusú befektetésre hitelt vesz fel, az nem teljesen komplett.

Ha ennyire nem okoz neki gondot, hogy a hátad mögött ilyen dolgokat csináljon, akkor ettől a fickótól nem sok jóra számíthatsz.

Mondhatná, hogy amíg nem vagytok házasok, addig ez csak őrá tartozik, de aki ilyen ökörségbe belemegy, azt az esküvő sem fogja megváltoztatni.

A következő nagyszerű ötletnél majd arra fog hivatkozni, hogy tanult a korábbi hibáiból, most tényleg kaszálni fog - és ezt addig csinálja, amíg tönkre nem mentek.

Jól gondold meg, hogy mellette maradsz-e!

2021. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Kriptovalutánál nincs látható alapja a vásárlásnak. A kriptovaluta egyetlen ereje, hogy névtelen. Kína és az USA is szabadon rángatja az árfolyamot. Ha áttétesen kereskedik akkor a bukta tuti. Ha csak ilyennel foglalkozik a pénz elbukása csak idő kérdése.


A lagzira felvett hitel akkor indokolt, ha az ajándék várható mértéke nagyobb, mint a befektetett összeg. Pénzes vendéget nem szabad kihagyni csak azért, mert nincs pénz a meghívására, illetve nem érdemes csak havert hívni, mert akkor se lesz kifizetődő:)

2021. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam a leírásban, de esküvőre nem lett hitel felvéve. Csak és kizárólag erre a kriptavalutára vett fel hitelt, és az összes kölcsönt abba fektette bele.
2021. máj. 23. 12:51
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Mikor csinálta ezt?
2021. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
11%
Áttétes volt?:)
2021. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!