Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na szóval a helyzet a következ...

Na szóval a helyzet a következő: Nem akarok elaludni,mert akkor nem tudnék időben felkelni és sok dolgom van,éjjel akarom őket megcsinálni. Valami tipp,hogy ne legyek holnap fáradt?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy a holnapot is ki kéne bírnom alvás nélkül
2021. máj. 23. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége (bár nem mondom azt, hogy lehetetlen), hogy kibírnád, ha nem alszol legalább 1-2 órát.

Ha a 24 órából, minden órában aludnál 10 percet, akkor igen, úgy ki lehetne bírni.

2021. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én állandó éjszakás vagyok, 16-18 órákat dolgozom és 4-5 órát alszom, kipihentebb vagyok, mint aki kávét iszik vagy energiaitalt.(az utóbbi tönkre tette a belső szerveimet)


Szóval akkor mi a megoldás? Rengeteg sima víz, 3-4 liter, de úgy , hogy kényszerből iszol, mert ennyit nem tud befogadni a szervezet. Végy magadhoz egy 1,5 l-es palackot és mindig igyál belőle bőven, oszd két féle az időt és gondoskodj róla, hogy a fele időben elfogyjon és töltsd újra - csak ez segíthet igazán,amúgy az Alaszkai szánhùzók is így csinálják, csak víz és BŐVEN!!!

2021. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!