Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok ilyen tetkót nekem?

Ajánlanátok ilyen tetkót nekem?

Figyelt kérdés

19/l

Első tetoválásom lenne, és valami kicsit szeretnék, pl csuklóra, bokára, fül mögé, ujjamra, csipőre, a karomra / könyökhajlathoz írás esetleg. Jó lenne valami olyan tetoválás aminek van jelentése is, és nem csak egy random tetkó. (Ilyen jelentésekre gondolok, hogy titokzatos, bizalom, nőies, az életet élni kell / egy életünk van, szabadság utazás, (állat)szeretet stb, jöhet más is.) Tudnátok ajánlani ilyeneket? Esetleg képet küldeni?



2021. máj. 24. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A tetoválás NEKED kell, hogy jelentsen valamit ha jelentést akarsz.


De tetováltathatsz azért is mert szép. Mert tetszik, és ennyi. Ha nincs személyes jelentése úgyis mindegy,hogy jelent e valamit és senkinek sem kell magyarázkodnia hidd el.


Pl fül esetében egyébként colette.ink insta oldalán(storyban ) vannak most tök kis finom, nőies elérhető minták, éppen az előbb láttam. De ha megkeresel ezekkel a sorokkal egy tetovalot, biztosan tervez neked olyat, ami nem köszön vissza máson és megfelel az elképzeléseidnek, szerintem ez a legjobb megoldás.

2021. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
* magyarázkodnod
2021. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szóval valami közhelyes szart szeretnél?


Máskülönben ajánlom nézz pinterest-en laptopon. Androidon nem az igazi.

"minimal tatto" jó kereső kifejezés lenne. Arra viszont vigyázz hogy mivel a női bőr az egyik leggyönyörűbb dolog az univerzumban ïgy nagyon könnyű átesni a vandalizmus kategóriájába!

2021. máj. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!