Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit ítélnek majd...

B la kérdése:

Szerintetek mit ítélnek majd meg ezért? Van esetleg olyan aki járt hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Haveromnál iszogattunk öcsém és én. A haverom már akkor is ittas volt mikor átmentünk, egész este kötekedő volt. Az öcsémet meg is rúgdosta és csúnyán beszélt vele amit be is ismert, aztán én is összevitáztam vele. Próbáltam elkerülni a bajt így öltözni kezdtünk, hogy lezárjuk a "barátságot" és hazamenjünk. Ő nem állt le, obszcén szavakkal illetett és magyarázkodott, hogy neki van igaza és kussoljak be stb. Ezt követően az ajtó elé állt és nem akart kiengedni. Én odébblökdöstem, visszajött és ekkor egy ütéssel eltaláltam az orrát ami eltört. Bevitték a kórházba, majd rendőrt hívtak akik bevittek kihallgatásra engem is. Elmondtam hogy felé ütöttem és nem szándékos volt, bocsánatot kértem stb. Azóta az öcsém is tanúskodott. A srác vallomását olvastam és teljesen az ellenkezőjét mondta el a rendőröknek. Első ilyen ügyem, büntetlen előéletű vagyok. Mire számíthatok szerintetek? Akinek hasonló volt írja le esetleg mit kapott! Köszi!

2021. máj. 24. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából semmire. Nem volt ilyen testisértéses ügyem. Szerintem az lett volna a legegyszerűbb ha nem ismered be, ráfogják a srácra hogy részeg volt, esetleg elesett aztán halo. Így hogy beismerted sem hiszem, hogy lesz belőle valami, főleg hogy van tanúd.
2021. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy sérült a kezem és látszott rajta ezért azt nem mondhattam, mert másnap el is mentem röntgeneztetni, elég szarul találtam el. A srác meg mindenképp ügyet akart, a vallomása is mese habbal, ezért azt azért nem akartam behazudni hogy nem ütöttem meg, elég egyértelmű.
2021. máj. 25. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem személyi szabadság korlátozása per súlyos testi sértés. Akár letöltendőt is adhatnak érte. Ezért keress egy ügyvédet! Talán sikerül elintézni hogy kölcsönösen ne tegyetek feljelentést.
2021. máj. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Mi történt azóta? :)
2021. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi egyelőre, szembesítés lesz.
2021. máj. 29. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Ügyvédet szerezz!
2021. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!