Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet letiltani?

Hogyan lehet letiltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 napja folyamatában hívogatnak a Dingtone nevű alkalmazásból, mindig más számról. Tudom hogy ki. Egy magyar pedofil. A feljelentést megtettük, de a zaklatás nem maradt abba.

Valahogy nem tudom le tiltani a hívásait? Ez nem állapot... A napokban telefonszámot is cserélek.



#zaklatás #pedofília #Dingtone #Hivastiltas
2021. máj. 25. 06:17
 1/6 anonim ***** válasza:

FAQ-ban leírják:

[link]

2021. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem fogok azert fizetni ezeknek hogy le tudjak tiltani egy pedofil allatot... Ugy nem lehet blockolni ha nincs elofizetesem ra
2021. máj. 25. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Fingom sincs mi az a dingtone, de csak valahogy az értésére tudnád adni, hogy ne hívjon, meg egyebek....


bár gondolom egyből letiltottad, meg nem mondtál neki semmit, miből képben lenne... az se biztos tán, hogy pedofil, meg ilyenek, csak lehet csak hlye


zárójelben hozzáteszem, múltkor valakivel váltottam három levelet innen, felvettük egymást másutt, hogy a kérdésére válaszoljak, majd elárultam a koromat és lepedózott és letiltott.... amúgy nem is volt semmilyen szexuális vagy egyéb téma se :D


de egyre többen szociofóbiások, meg minden bajuk van, nem tudom nálad ezek hogy, de statisztikailag van rá esély erre is...

2021. máj. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztos hogy pedofil sajnos...

Tobb lanyt es fiut is zaklat.. Meztelen kepekkel... En szerencsere azt megusztam.. Facen, instan nem talalt meg de probal feltorni mindenhol.

2021. máj. 25. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Okoska miért nem anyádnag apádnak szolsz és miért nem a rendörségre mész ahelyett hogy itt nyavajogsz hülyegyerek modra........
2021. máj. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okoska, irtam a kerdesben, hogy a feljelentest megtettuk😘😘
2021. máj. 27. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!