Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tanul török, Japán...

Valaki tanul török, Japán vagy esetleg olasz nyelven???

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék felvenni egy harmadik nyelvet( magyaron kívül) és ezek anyira szimpatikusnak nekem, nem csak így a beszéd hanem maga az ország stb... szóval tényleg nagyon érdekel.


Igazából fogalmam sincs hogy kezdjek neki a tanulásnak... Magamtól már tanulhatom a törököt és a japánt de ugye az nem olyan 😩....


szóval ha valaki tanul ilyen nyelven akkor

- hogy kezdted el?

- hogy megy?

- nehezen ment a tanulása?

- milyen szinten vagy?

- tanácsokat, tippeket az elkezddessel kapcsolatban szívesen fogadok.


2021. máj. 26. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Olaszul tanulok(egyedül) de kicsit nehezebben megy a vártnál.
2021. máj. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Japánul, de sokszor se időm, se energiám rá meló miatt. Szóval nagyon lassacskan haladok, de a katakana, hiragana meglepően gyorsan megtanulható. Kanji bonyultabb fejezet. Beszélni meg nagyon alapszinten egyelőre.
2021. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Japánul. Már 1 éve. Írni még annyira nem tudok jól, de olvasni és beszélni igen. A duolingón kezdtem el tanulni,utána gödőllőre jártam.
2021. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!