Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arra vagyok kíváncsi hogy...

Wenom workenx kérdése:

Arra vagyok kíváncsi hogy mivel a jófogáson előre utaltam de nem kaptam semmit hogy tudnak-e valamit kezdeni? nem olyan nagy összeget küldtem el (10000ft) de ezt is csak azért mert elküldte a személyigazolványát ami nem biztos hogy az övé..

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Jófogás nyomatékosan felhívja a figyelmet, hogy semmit sem fizetünk ki előre. Ez az oldal nem piactér jelleggel működik, és nem is külföldi, ahol csak előre fizetés lehetséges.

Rendőrségen tudsz feljelentést tenni, ha az eladóval nem jutsz semmire. Neked kell bizonyítanod az állításod.

2021. máj. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekik nincs valami kártérítési programjuk, mint a Vaterának? Azt tudom, hogy ott 50-100 ezer ft körül visszafizetik a pénzed ilyen esetben.
2021. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!