Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy üzenetet a "barátnőm" barátnőjétől, mivel kb. 2 héttel ezelőtt írtam a barátnőmnek egy üzenetet szépen megfogalmazva, hogy ne hazudjon, hogy online balett órára jár (mert nincs ilyen sztem) és szívesen segítek gyakorolni, de akkor mondja el az igazat. Megbeszéltük, kibékültünk. Aztán ma jött az üzenet, hogy miért csinálok úgy, mitha a barátom lenne. Meg hogy miért írogatok neki. És látta az egészet. (a direkt kultúrált levelem) (gondolom átküldték neki) És ha nem hagyom békén, akkor vele gyűlik meg a bajom. Nem ijedtem meg, de annyira idegesítő stílusa volt... Ott hagytam, letiltottam... Ennyi!

Szerintetek most én vagyok a hibás úgymond vagy ő reagálja túl?


2021. máj. 26. 20:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Bár tudom érdekes történet 😅
2021. máj. 26. 20:28
 2/2 anonim ***** válasza:
És ezzel most mi mit kezdjünk? Aki nem akarja annak nem tudsz segíteni. Meg már ott elveszttem a fonalat, hogy ki kinek a kicsodája. Szerintem hagyd az egészet.
2021. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!