Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok amazonról német...

Hogyan tudok amazonról német nyelvű ebookot rendelni?

Figyelt kérdés
Felmentem az amazon.de oldalára és kiválasztottam a könyvet. Mielőtt bejelentkeztem volna, volt lehetőség mind a papír alapú, mind a kindle verzió megvásárlására. Viszont amint bejelentkeztem, már csak a papír alapút engedte kosárba tenni, és ki sem írta hogy van lehetőség az ebook kiválasztására. Mi ennek az oka, illetve van lehetőség a megoldására?

2021. máj. 30. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok termék van, amit nem szállítanak tetszöleges országba, Magyarországról sok minden nem megrendelhetö.
2021. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és megoldás max. az lehet, ha valaki megrendelei nektek a saját címére (olyan országban, ahová szállítanak) és utána elküldi nektek.
2021. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a szállítással van a probléma, magát a könyvet meg lehetne rendelni, viszont nekem pont hogy nem a papíralapú, hanem az ebook/kindle verzió kéne, aminek meg ugye szerintem nem igazán van köze a szállításhoz...
2021. máj. 30. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

NEm tudom, ilyennel eddig nem találkoztam.

Esetleg írj egy emailt és kérdezz rá az Amazonnál.

2021. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden szallito, vagy elado cegnek is nevezheted, egyenkent dönti el, hogy melyik orszagba nem akarja szallitani a termekeit. Kelet-Europaba sokan nem szivesen szallitanak. Probald meg ugyanazt az E-Book-ot az amazonnal egy masik Anbieter-töl megrendelni. amazon.de
2021. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a könyv cime? Lehet, hogy nem az amazon.de-n, hanem mashol meg lehet rendelni.
2021. máj. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!