Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik az előrendelés?

Hogyan zajlik az előrendelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék a Book depository oldalról előrendelni egy könyvet, Attack on titan 34.kötetét. Megjelenésnek agusztus 3 ír, így gondolom utána kapom majd kézhez valamikor. A kérdésem az lenne,hogy akkor mivel én ma fogom valószínűleg megrendelni, nekem mindenképp jutni fog belőle,ha el is fogy 1-2 nap alatt a készletről? Egyébként ezen kívül szeretnék még mangákat rendelni, amik már megjelentek. Azokat is akkor kapom meg,mint az előrendelést? Vagy azok a szokásos 1-2 hét alatt megjönnek? Ennél az oldalál előre kell fizetni,ezért is fontos. A válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 30. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egy csomagként rendeled, akkor fogják kiküldeni, amikor az utolsó termék is raktáron lesz.


Előrendeléssel gyakorlatilag lefoglalsz egy terméket, azaz az első raktárkészletből küldik is Neked.

2021. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Innen már rendeltem, és minden külön csomagban volt. Akkor a többi 4 termékem megjön agusztus 3 előtt? Nem szeretnék addig várni a többire is :(
2021. máj. 30. 18:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki aki rendelt már innen?
2021. máj. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!