Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igényelt védettségi igazolvány...

Igényelt védettségi igazolvány mennyi idő alatt készül el?

Figyelt kérdés

Amíg nem készül el a plasztik kártya, addig ugyanúgy használhatom az EESZT alkalmazást mint azok akik automatikusan megkapják a kártyát?

(magyarázat: nem oltás miatti igazolványról van szó, hanem antigén teszt miatt járó igazolványról amit ugye személyesen kell igényelni az okmanyirodánál!)



2021. máj. 30. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nekem van ilyen, ügyfélkapun igényeltem és 8nap múlva kaptam meg.
2021. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is emlékszem mikor igényeltem, de csak most szóltak hogy el kell mennem érte.
2021. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Aki lepontozott az megírná nekem, hogy mennyi idő múlva kaptam meg? Mert ezek szerint én nem tudom.

2021. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 valami 50%-os jelölte félig hasznosnak. Valamilyen szinten igaza van, hiszen nem azt írtad hogy milyen gyorsan készül el, hanem hogy milyen gyorsan kaptad meg. Az elkészülési idő nem hiszem hogy több par mp-nél. :D
2021. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 persze félre is kattinthatott, velem is történt már ilyen. :)
2021. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, mentek a zöld pipák!! :)

#4 haha, valóban rosszul/furán fogalmaztam :D :D

2021. máj. 31. 22:35
 7/7 anonim válasza:

5 nap a kiállítás

2-3 a postázás

2021. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!