Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Khl_Evelin kérdése:

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem egyszer összefutottam már Wattpadon ilyen instagrammos sztorikkal (vagy mikkel) és őszintén nem értem. Komolyan annyiból áll az egész, hogy posztokat töltögetnek fel, alá írnak valamit meg "kommentelgetnek" ? Én az ilyeneket egyébként letörölném Wattpadról, sőt, én még azt a képbeszúrási lehetőséget is eltávolítanám, mert igazán irritál, amikor csak képekből áll egy történet, mert az író/írónő nem képes körülírni. Kíváncsi vagyok arra, hogy mi a véleményetek ezekről az isntagrammos vagy képekkel teli történetekről. Csak én tartom baromságnak? Vagy mások is? Válaszotokat előre is köszönöm :D

máj. 31. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Az egész wattpad nagyon cink. 11-14 éves kategória. Az ao3-n már lehet minőségűt olvasni
máj. 31. 17:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem a kép beszúrással nem lenne baj, ha nem ilyenekre használnák. Igazából ellenőrizni kéne a Wattpadot az adminoknak, csak azzal csökkenne a felhasználók száma (de nőne a minősége)...

De egyébként a kérdésre válaszolva: engem is irritál az ilyesmi (főleg még az ilyen Kihívásos vackok...). Sajnos egyre több lesz az ilyen, mert erre van igény, viszont a jó hír, hogy még vannak normális dolgok is fent.

máj. 31. 17:43
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Nem hallottam még arról az oldalról. De akkor itt az ideje, hogy ellátogassak oda :D

#2 Igen, vannak. Nem is mondtam, hogy nincsenek csak annyival jobb hely lenne ha a tízévesek nem jelentkeznének be csak azért, hogy egy agylohasztó sztorit megírjanak. (Igazából ez kortól független).

Köszönöm a válaszokat! :) <3

máj. 31. 18:28

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!