Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szűntették meg a Thomas...

Miért szűntették meg a Thomas a gőzmozdony c. mesesorozatot?

Figyelt kérdés
Az imént akartam megnézni, hogy mennyi része van a mesesorozatnak, és hát láttam, hogy 590 rész, 24 évad után a Mattel Television megszűntette a sorozatot. De miért? Valami szerződésféle járt le, vagy mi történt? Előre is megköszönöm a válaszokat, ha valaki valamit tud, azt tényleg nagyon megköszönöm!

2021. jún. 1. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Mattel Television 24 évad után megszüntette a sorozatot.[4] Helyette 2021 októbertől 2D-s számítógépes animációs sorozat érkezik Thomas & Friends: All Engines Go! címmel
2021. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolom lett egy új ötletük, amiből akár most többet tudnának kihozni, és azt a mesét is szívesen megvalósítanák, mert biztos, hogy adna vele az embereknek, és tetszene a gyerekeknek. Amúgy 590 után már lehet ,hogy kifogy valaki az ötletekből; meg pl a mesecsatornák is, ha már leadták az összes részt, ami megvolt nekik, amit megvettek hogy leadhassák a tv-jükben; akkor na, szal , ha már minden lement, akkor hoznak be új mesét, amit még nem láttak a gyerekek, és szintén jó lehet; tehát picit haladnak is a korral; és akkor pl a régebbieket esetleg ritkábban adják, meg ilyesmi. Tehát szerintem nem kell aggódnod emiatt. :) Én amúgy nem tudom, én nem olvastam erről a sztoriról. Amúgy anyám elajándékozta a mi mesekönyveinket, pl A sárga kisvonat; meg A kék kisvonat. Ilyen Thomas-osak ezek.
2021. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*a másik az Történetek a kék kisvonatról; ha valaki meg akarná keresni. A sárga kisvonat -cím az stimmel.
2021. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*jaj,de bocsi,mégegy, sima A Kék kisvonat is van; de tehát az nekünk nem volt meg, de tehát biztos az is aranyos. :)
2021. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Tegnap minden így hirtelen megfordult a fejemben, hogy miért volt ez az egész, meg miért egy 2D-s cucc lesz, meg ilyesmik, mert tényleg ezen a mesén nőttem fel Bud Spencer filmjei mellett. Köszönöm mindenkinek!
2021. jún. 2. 05:50
 6/7 anonim válasza:
Várd ki mi lesz a másik,lehet jó lesz.
2021. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bruh
2021. nov. 1. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!