Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Férjemnek küldtem levelet Nógrádmegyéből Budapestre ajánlottan még Május 21-edikén ami el is ért Budapestre és Május 27-én valaki azt fel is vette az alberlet tulaját hívtuk ő nem vette fel a levelet a párom haverjait is körbehívtuk senki nem tud semmit be is telefonáltunk a postára nem tudnak mondtani semmit csak annyit hogy a küldemény kézbesítve lett. Olyat megtudok csinálni hogy a kamerafelvétel alapján visszanézzük hogy ki volt az aki felvette a férjem levelét? Kérhetek ilyet? Tudom hülyén hangzik de ez már a második levél ami nem jut el hozzá
2021. jún. 1. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kérhetsz.

Viszont a postán panaszt tehetsz, mivel nem lehet csak úgy azonosítás nélkül átvenni egy ajánlott levelet. Mindennek írásos nyoma van.

2021. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És annak utánatudnak nézni hogy ki vehette fel a levelet? Mert én ugy tudom hogyha valaki átvesz egy ajánlott levelet akkor annak meg kell adnia a személyi igazolvány számát és aláírást kell adnia
2021. jún. 2. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze.
2021. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha panaszt teszel a postán, akkor a posta alighanem írásszakértővel fogja kivizsgáltatni a férjed aláírását. Ha ez nem lesz eredményes, akkor a következő gyanúsított a tulajdonos lesz. Idegennek aligha adta át a postás, hacsak nem ismeri nagyon jól a férjed barátait, amelyikben megbízott, hogy átadja a férjednek, de ez nem valószínű.
2021. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!