Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Napi szinten 4 kisfröccs...

Napi szinten 4 kisfröccs mennyire káros a szervezetre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 2 deci bor. Ha jó minőségű bor, ennyi még nem káros, de már a határon egyensúlyozik. Nincs baj, ha nem lesz belőle több, és ha nem kannás szar minőségűből iszod, ami életében nem látott szőlőt.
2010. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hoppá, félreszámoltam, az 4 deci :) Az már bizony egészségtelen, hosszú távon nehéz lesz megállni, hogy ne növekedjen a mennyiség, és valamilyen szinten rászokást is okozhat. Próbáld meg kicsit lejjebb tornászni a mennyiséget.

De amit a minőségről írtam, azt tartom :)

2010. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Saját készítésű, tiszta vörösborról van szó.

Apámról van szó, 60 éves. Féltem!

Van amikor többet, van amikor kevesebbet iszik.

Ha szólok neki, mindig azzal jön, hogy ez szőlőből készült bor, ettől nem lesz baja.

Volt úgy hogy évekig egy kortyot sem ivott. A dohányzásról is leszokott vagy 20 éve, (kemény bagós volt.)

Akaratereje lenne, mert erős jellem, de ez a piálás.

Viszont sok vizet iszik mellé, és ez legalább jó.

2010. aug. 24. 22:41
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem ne izgulj, én hazaiból napi 1 litert megiszok amíg tart (novembertől úgy 3 hónapig van általában) és semmi bajom, sőt mikor elfogy január vége felé, nem is találom furcsának h nincs, sztem rá se lehet szokni
2010. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!